fbpx

BLOGU

MË TË REJAT.

Posted in
Posted in

Beyoncé lanson koleksionin e parë të IVY Park me Adidas

Këngëtarja hodhi një lirim të kufizuar të veshjeve dhe aksesorëve të saj neutrale gjinore në mesditën e së Premtes.Reese Witherspoon, Cardi B, Yara Shahidi, Zendaya dhe madje Hailey Bieber tashmë e kanë provuar – por tani pjesa tjetër e botës mund të marrë duart e tyre në koleksionin e parë të veshjeve atletike të Ion […]

CONTINUE READING Beyoncé lanson koleksionin e parë të IVY Park me Adidas 3 min read
LARTË

Shporta (0)